Ortuellako Urioste auzoan gaude.


A-8tik 5 minututara.


A-8ko 126B irteera jarraituz Ortuellako norabidean aurkituko gaituzu 500 metrotara

ZUZENDARIA:

Ana Iturbe (ana@b05ortuella.net)

 

ERREFERENTEEN TALDEA:

HAUR ETA LEHEN HEZKUNTZAKO AHOLKULARIA

LEHEN HEZKUNTZAKO AHOLKULARIA
Jaione Elgezabal   (b05aniztasuna@berritzeguneak.eus)
(jaione@b05ortuella.net)
BIGARREN HEZKUNTZAKO ZIENTZIA ETA TEKNOLOGIA AHOLKULARIA

Elena Martínez 
(b05bigarrenzt@berritzeguneak.eus)
(elena@b05ortuella.net)
BIGARREN HEZKUNTZAKO GIZA-HIZKUNTZA AHOLKULARIA

Lourdes Rodriguez (
b05bigarrengh@berritzeguneak.eus)
(lourdes@b05ortuella.net)
HIZKUNTZA NORMALKUNTZARAKO AHOLKULARIA

Isabel Casares 
(b05normalkuntza@berritzeguneak.eus)



  IDAZKARITZA:

   Elene Ortega


(elene@b05ortuella.net)

 

   INFORMAZIO ETA KOMUNIKAZIO TEKNOLOGIAK:

   Joaquín Campa

 (joaquin@b05ortuella.net)


   HEZKUNTZA PREMIA BEREZIAK:

  

Esther Pérez
(esther@b05ortuella.net)


Idoia Navas

(idoia@b05ortuella.net)


Aitziber Ortuondo

(aitziber@b05ortuella.net)

 

 

 

   LOGOPEDAK:

   Laura Perez

   Maitane Etxebarria

   FISIOTERAPEUTAK:

   Eider Erauskin
   Eztizen Aldama

 

 


          

 


 

 

          Berritzeguneko PLAN ESTRATEGIKOA

 

ORTUELLAKO BERRITZEGUNEA

   Urioste auzoa 17

   48530 -   ORTUELLA


   Telefonoak:
   94 664 00 27 - 94 664 07 73 - 94 664 16 67
   Fax zenbakia:
   94 664 16 84
  
                        http://www.b05ortuella.hezkuntza.net/web/guest

   Gure e_posta helbidea:   b05ortuella@berritzeguneak.eus